hrnek JUMBO 660ml OLIVES keramický
Kód: MA-369349
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek JUMBO 660 ml, OLIVES, keramický. objem: 660 ml materiál: keramika Hrnek Jumbo OLIVES je velký keramický hrnek pro podávání horkých i studených nápojů. Je vyrobený z keramiky s dekorem olivy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 8590419043740 |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,53 kg |
| Objem přepravní: | 1,989 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
