hrnek JUMBO 730ml HEART BORDO keramický
Kód: MA-287345
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek JUMBO 730 ml, HEART BORDO keramický. objem: 730 ml průmčr: 13 cm výška: 8,6 cm materiál: keramika barva: bordová Hrnek jumbo HEART je vyrobený z keramiky a je vhodný na horké i studené nápoje. Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 8591022535868 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,44 kg |
| Objem přepravní: | 1,43 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
