hrnek JUMBO 730ml SWEET HOME ŠE keramický
Kód: MA-369971
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek JUMBO 730 ml, SWEET HOME, ŠE keramický. objem: 730 ml průměr: 13 cm výška: 8,6 cm materiál: keramika barva: šedá Hrnek jumbo s dekorem SWEET HOME je vyroben z keramiky, je,vhodný na horké i studené nápoje. Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 8591022489475 |
| Barva: | šedá |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,515 kg |
| Materiál: | keramika |
| Objem: | 730 ml |
| Objem přepravní: | 2,106 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
