hrnek JUMBO 800ml AMANDE BÉŽ keramický
Kód: MA-287343
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek JUMBO 800 ml, AMANDE, BÉŽ, keramický. objem: 800 ml materiál: keramika barva: béžová Hrnek jumbo AMANDE je vyrobený z keramiky. Lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na nádobí na běžné domácí použití. Kolekce nabízí mnoho barev, můžete různě kombinovat jídelní sady dle vašich představ.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| EAN: | 8591022578162 |
| Hloubka přepravní: | 17 cm |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Objem přepravní: | 2,023 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
