hrnek SHINE 7,4cm nerez vel. M
Kód: MA-287358
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek SHINE 7,4 cm, nerez, velikost M. průměr: cca 7,4 cm výška: cca 7,7 cm objem: cca 180-280 ml hmotnost: cca 60 g velikost: M Nerezový hrnek SHINE s uchem ideálně využijete při stanování, turistice nebo jen tak při táboráku na zahradě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8591022430361 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,06 kg |
| Objem přepravní: | 0,66 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
