hrnek smalt. pr. 9,5cm 0,5l MILTON ČRV + PH víko
Kód: MA-287377
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek smalt. pr. 9,5 cm, 0,5 l, MILTON, ČRV + PH víko. objem: 0,5 l průměr: 9,5 cm výška: 8,5 cm materiál: uhlíková ocel s 2vrstvým smaltovaným povrchem, nerezový okraj tloušťka stěny: 0,35 mm plastové víčko Smaltovaný hrnek MILTON 0,5 l s plastovým víčkem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8591022597699 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,11 kg |
| Objem přepravní: | 1,17 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
