hrnek smalt. pr.11cm 0,7l LAVENDER + PH víko
Kód: MA-325800
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek smalt pr. 11 cm, 0,7 l, LAVENDER + PH víko. objem: 0,7 l průměr: 11 cm výška: 10,3 cm matriál: smalt plastové víčko Smaltovaný hrnek LAVENDER 0,7 l s plastovým víčkem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8591022340059 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,152 kg |
| Objem přepravní: | 1,617 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
