hrnek smalt. pr.12cm 0,9l LAVENDER + PH víko
Kód: MA-325801
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek smalt pr. 12 cm, 0,9 l LAVENDER + PH víko. objem: 0,9 l průměr: 12 cm výška: 10,3 cm materiál: smalt tloušťka stěny: 0,4 mm plastové víčko myčka: ano mikrovlnka: ne Smaltovaný hrnek LAVENDER 0,9 l s plastovým víčkem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8591022340066 |
| Hloubka přepravní: | 16 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,185 kg |
| Objem přepravní: | 2,08 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
