hrnek smalt. pr.14cm 1,4l LAVENDER + PH víko
Kód: MA-325802
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek smalt pr. 14 cm, 1,4 l LAVENDER + PH víko. objem: 1,4 l průměr: 14 cm výška: 11,2 cm materiál: smalt tloušťka stěny: 0,4 mm plastové víčko myčka: ano mikrovlnka: ne Smaltovaný hrnek LAVENDER 1,4 l s plastovým víčkem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8591022340073 |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,233 kg |
| Objem přepravní: | 2,97 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
