hrnek smalt pr.11cm 0,7l ZELENINA + PH víčko
Kód: MA-368254
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek smalt pr. 11 cm, 0,7 l, ZELENINA. průměr: 11 cm horní průměr: 10,8 cm výška: 10,3 cm objem: 0,7 l materiál: smalt tloušťka stěny: 0,35 mm barva: bílá dekor: zelenina hmotnost netto: 0,17 kg plastové víčko myčka: ano mikrovlnka: ne Praktický smaltovaný hrnek s plastovým víčkem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8591022256862 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,17 kg |
| Materiál: | smalt |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 1,7325 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
