hrnek smalt pr.8cm 0,37l CAPUCCINO
Kód: MA-201145
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek smalt pr. 8 cm, 0,37 l, CAPUCCINO. průměr: 8 cm objem: 0,37 l barva: capuccino Nádobí v designu Capuccino je stálicí na českém trhu a jistě potěší milovníky klasiky, kteří upřednostňují decentní vzhled nádobí před nádobí s výrazným dekorováním. Na venkovní straně nádobí Capuccino je použita líbivá kombinace béžového a hnědého smaltu s postupným přechodem mezi oběma zmíněnými barvami. Uvnitř tohoto nádobí je nanesen vysoce odolný hnědý smalt, jež je mnohem odolnější proti zašpinění, než povrchy světlejších barev.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8600034175518 |
| Barva: | béžová |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,17 kg |
| Materiál: | smalt |
| Objem: | 370 ml |
| Objem přepravní: | 0,864 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
