hrnek smalt pr.9cm 0,5l PUNTÍK ČRV
Kód: MA-201255
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Smaltovaný hrnek Materiál: kov, smalt Barva: červená, bílé tečky Výška: 8 cm Průměr: 9 cm Objem: 0,5 l Vhodné do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8600034047457 |
| Barva: | červená |
| Hloubka přepravní: | 10,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,23 kg |
| Materiál: | smalt |
| Objem: | 500 ml |
| Objem přepravní: | 1,2495 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
