hrnek smalt s výlevkou pr.12cm 1,2l PUNTÍK ČRV
Kód: MA-201244
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Smaltovaný hrnek s výlevkou Materiál: kov, smalt Barva: červená, bílé tečky Výška: 11 cm Průměr: 12cm Objem: 1,2 l Vhodné do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 8600034047563 |
| Barva: | červená |
| Hloubka přepravní: | 13,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,42 kg |
| Materiál: | smalt |
| Objem: | 1200 ml |
| Objem přepravní: | 2,74725 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 18,5 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
