hrnek vařák 620ml BÍ bez dekoru keramický
Kód: MA-268765
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek vařák 620 ml, bez dekoru, keramický BÍ. objem: 620 ml průměr: 11 cm materiál: keramika barva: bílá Hrnek klasického tvaru, který si oblíbily už naše babičky. Lze mýt v myčce na nádobí, je vhodný i do mikrovlnné trouby. Hrnek je specifický díky rovnému dnu bez glazury, čímž nabízí možnost přihřívání nápoje na sporáku či kamnech.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8590405003239 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,455 kg |
| Materiál: | keramika |
| Objem: | 620 ml |
| Objem přepravní: | 1,5092 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 9,8 cm |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
