hrnek vařák 700ml TRAVEL keramický
Kód: MA-369574
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Objem: 700 ml Materiál: keramika Dekor: travel Hrnek přináší spoustu benefitů, které využívaly už naše babičky. Jeden z nich je, že rovné dno bez glazury zaručí možnost ohřávání obsahu hrnku i na sporáku Dalším benefitem je, že ho lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí. Je vyroben z keramiky, vhodný na horké i studené nápoje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8591022463543 |
| Barva: | běžová |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,01 kg |
| Materiál: | keramika |
| Objem: | 700 ml |
| Objem přepravní: | 1,7325 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
