JAR mycí prostředek Lemon 2x900ml duopack
Kód: MA-824279
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
JAR mycí prostředek Lemon 2 x 900 ml, duopack. objem: 900 ml balení: 2 ks Jar má čisticí účinky, na které se při mytí nádobí můžete vždy spolehnout. Vydrží 3 x déle, než očekáváte. Každá kapka umyje spoustu mastného nádobí, takže pomáhá ušetřit. Ať už se jedná o talíře a skleničky nebo hrnce a pánve – na výzvě nezáleží. Účinné složení Jaru si s mastnotou snadno poradí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.84 kg |
| EAN: | 8001090198068 |
| Délka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 6 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 1,836 kg |
| Objem: | 0 l, 900 ml |
| Objem přepravní: | 3,564 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 2 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Vůně: | citronová |
| Výška přepravní: | 27 cm |
| Zařazení - čistící prostředky: | nádobí |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
