JAR tablety do myčky Yellow (46ks)
Kód: MA-824633
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
JAR tablety do myčky Yellow (46 ks). balení: 46 ks Jar kapsle do myčky Original All in One Lemon jsou účinné hned při 1. umývaní a odstraňují i zaschlou mastnotu tak, aby vaše nádobí zářilo čistotou. Jar v sobě slučuje tekutý i práškový čisticí prostředek v jedné účinné kapsli. Vysoce rozpustný obal se rychle rozpouští, takže nádobí se začíná ihned umývat. A navíc se kapsle snadno používají. Kapsle Original All in One Lemon od značky Jar není třeba rozbalovat a stačí ji jen vložit do přihrádky myčky na mycí prostředek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.74 kg |
| EAN: | 8006540749982 |
| Hloubka přepravní: | 7,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,744 kg |
| Objem přepravní: | 4,095 dm3 |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Výška přepravní: | 26 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
