jehla propichovací J4/3969
Kód: MA-606038
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Propichovací jehla J4/3969. materiál: galvanicky pokovená nerezová ocel Jehla pro propichování bombičky pro láhve SODA CREAM i KOVOČAS - J4/3969. Náhradní kompatibilní jehla na propichování bombiček pro retro lahve Kovočas a jiné. Jehla má specifický tvar s drážkou po straně pro přepouštění plynu POZOR: Kompatibilita jehly zkoušena pouze s originálními hlavami lahví KovočasDoplňkové parametry
| Kategorie: | Šlehačkové lahve |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8595137039693 |
| Hloubka přepravní: | 4,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,01 kg |
| Objem přepravní: | 0,0015 dm3 |
| Šířka přepravní: | 1 cm |
| Typ příslušenství: | víčko |
| Výška přepravní: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
