jídlonosič 3x1,0l PH
Kód: MA-226091
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
3 díly: 3 x 1,0 l materiál: plast Box na ukládání a přepravu jídla, složený ze 3 dílů, které jsou navzájem propojené držadlem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 8594020081788 |
| Celkový objem: | 3 l |
| Druh boxu: | jídlonosiče |
| Hloubka přepravní: | 51 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,416 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 41,412 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 58 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
