jídlonosič 4x1,5l PH
Kód: MA-226121
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
4 díly: 4 x 1,5 l materiál: plast Box na ukládání a přepravu jídla, složený ze 4 dílů, které jsou navzájem propojené držadlem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.59 kg |
| EAN: | 8594020081542 |
| Celkový objem: | 6 l |
| Druh boxu: | jídlonosiče |
| Hloubka přepravní: | 51 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,589 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 45,849 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 4 |
| Šířka přepravní: | 15,5 cm |
| Výška přepravní: | 58 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
