jídlonosič 14,5cm 3díl.nerez/PH ČRV
Kód: MA-266192
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Jídlonosič 14,5 cm, 3dílný, nerez / PH ČRV. průměr: 14,5 cm objem: 3 x 0,55 l celkový objem: 1,65 l materiál: uvnitř nerez 201 (síla nerezu 0,30 mm), plast - polypropylen barva: červená Plastový jdílonosič CULINARIA Red. Je určený k přenášení potravin a hotových pokrmů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.49 kg |
| EAN: | 8591022370810 |
| Hloubka přepravní: | 16 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,49 kg |
| Objem přepravní: | 5,632 dm3 |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 22 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
