jídlonosič 16cm 3díl.nerez, uzávěr spona
Kód: MA-282211
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Jídlonosič 16 cm, 3dílný, nerez, uzávěr spona. průměr: 16 cm objem jedné misky: cca 1100 ml materiál: nerez 3 díly uzávěr spona Box na ukládání a přepravu jídla, složený ze 3 dílů, které jsou navzájem propojené držadlem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.59 kg |
| EAN: | 8591634003021 |
| Barva: | nerezová |
| Celkový objem: | 0 l |
| Druh boxu: | jídlonosiče |
| Hloubka přepravní: | 16 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,59 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem přepravní: | 6,656 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 3 |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 26 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
