jídlonosič 16cm 4díl.nerez, uzávěr spona
Kód: MA-282213
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Jídlonosič 16 cm, 4dílný, nerez, uzávěr spona. průměr: 16 cm objem jedné misky: cca 1100 ml materiál: nerez 4 díly uzávěr spona Box na ukládání a přepravu jídla, složený ze 4 dílů, které jsou navzájem propojené držadlem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 8591634003038 |
| Barva: | stříbrná |
| Celkový objem: | 0 l |
| Druh boxu: | jídlonosiče |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,85 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem přepravní: | 10,692 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 4 |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška přepravní: | 33 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
