jídlonosič 3x1,2l hranatý 17x15x18,5cm PH mix barev
Kód: MA-311680
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Jídlonosič 3 x 1,2 l, hranatý, 17 x 15 x 18,5 cm, PH mix barev. rozměry (Ď x Š x V): 17 x 15 x 18,5 cm 3 díly: 3 x 1,2 l materiál: plast mix barev: žlutá, oranžová, červená, modrá, zelená Hranatý box na ukládání a přepravu jídla, složený ze 3 dílů, které jsou navzájem propojené držadlem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8594028843760 |
| Celkový objem: | 0 l |
| Druh boxu: | jídlonosiče |
| Hloubka přepravní: | 18,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,47 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 4,7175 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 3 |
| Šířka přepravní: | 17 cm |
| Výška přepravní: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
