jídlonosič 3x1l PH mix barev
Kód: MA-280810
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Jídlonosič 3 x 1 l, PH mix barev. 3 díly objem: 3 x 1,0 l materiál: plast bílá miska, barevné víčko mix barev: žlutá, oranžová, růžová, červená, zelená, modrá Box na ukládání a přepravu jídla, složený ze 3 dílů, které jsou navzájem propojené držadlem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 5995875002936 |
| Celkový objem: | 0 l |
| Druh boxu: | jídlonosiče |
| Hloubka přepravní: | 17,2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,32 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 9,24844 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka přepravní: | 19 cm |
| Výška přepravní: | 28,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
