jídlonosič 4x0,7l AVANZA PH mix barev
Kód: MA-266146
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Jídlonosič 4 x 0,7 l, AVANZA, PH mix barev. objem: 4 x 0,7 l průměr: 13 cm výška: 29 cm materiál: plast mix barev: pastelová žlutá, růžová, modrá, zelená Jídlonosič se skládá ze čtyř dóz (každá s víkem, aroma knobem a silikonovým těsněním) a vrchního víka s praktickým madlem pro přenášení. Dózy lze na sebe libovolně, podle potřeby, skládat. Dózy jsou vyrobeny z odolného plastu a lze použít i samostatně pro skladování potravin v ledničce, mrazničce i k ohřívání pokrmů v mikrovlnné troubě. myčka: ano mikrovlnka: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.61 kg |
| EAN: | 8591022601198 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,61 kg |
| Objem přepravní: | 6,8625 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 30,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
