jídlonosič APETIT 2x1l + 1,5l PH
Kód: MA-287387
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Jídlonosič APETIT 2 x 1 l + 1,5 l, PH. objem.: 2 x 1 l 1 x 1,5 l materiál: plast 3dílný plastový jídlonosič se 3 dózami, o objemu 2 x 1 l a 1,5 l, je určený k přenášení potravin a hotových pokrmů. Dózy lze použít i samostatně pro skladování potravin v ledničce, mrazničce a ohřívání pokrmů v mikrovlnné troubě. Dózy jsou vyrobeny z odolného plastu, jsou použitelné při teplotách od -40 do +90 st. C a jsou vhodné do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 8591022521847 |
| Hloubka přepravní: | 16 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,365 kg |
| Objem přepravní: | 6,4 dm3 |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 25 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
