jídlonosič COMBI 2x1,0 + 1,5l PH
Kód: MA-226123
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
jídlonosič COMBI 2 x 1,0 + 1,5 l PH sada: 2 ks 1 l + 1 ks 1,5 l miska materiál: plast Jídlonosič je vhodný na přepravu a ukládání jídla.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8594020081528 |
| Celkový objem: | 3,5 l |
| Druh boxu: | jídlonosiče |
| Hloubka přepravní: | 51 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,4 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 28,56 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 3 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 40 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
