jídlovka zmrzlinka 1l NEPTUNE mix barev
Kód: MA-274012
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Jídlovka zmrzlinka 1 l NEPTUNE mix barev. objem: 1 l mix barev: žlutá, oranžováDoplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 8594052500233 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost: | 0 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,442 kg |
| Objem přepravní: | 5,85 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 26 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
