kalíšek na vajíčko 7cm MEADOW keramický
Kód: MA-267177
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kalíšek na vajíčko 7 cm, MEADOW, keramický. výška: 7 cm materiál: keramika Srtojánek na vajíčka MEADOW, s krásným květinovým vzorem, se hodí při všedních i svátečních příležitostech. Stojánek na vajíčka je vhodný do mikrovlnné trouby i myčky. S tímto dekorem si můžete zakoupit i další produkty a vytvořit si tak krásnou servírovací sadu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8591022562246 |
| Hloubka přepravní: | 5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,058 kg |
| Objem přepravní: | 0,175 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
