kalíšek na vajíčko 7cm puntíky ČRV keramický
Kód: MA-369957
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kalíšek na vajíčko 7 cm, puntíky, keramický ČRV. výška: 7 cm materiál: keramika barva: červená Kalíšek na vajíčko DOTS, v červené barvě s bílými puntíky, je vyrobený z keramiky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022536919 |
| Hloubka přepravní: | 6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,098 kg |
| Objem přepravní: | 0,252 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
