kalíšek na vajíčko LAVENDER keramický
Kód: MA-337307
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kalíšek na vajíčko LAVENDER v bílé glazuře s dekorem levandule je vyrobený z keramiky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022536650 |
| Hloubka přepravní: | 6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,068 kg |
| Objem přepravní: | 0,198 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 5,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
