kalíšek na vajíčko PH mix barev (3ks) CULINARIA
Kód: MA-369640
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kalíšek na vajíčko CULINARIA je skvělý a praktický pomocník pro servírování uvařených vajec. rozměry: pr. 3,5 cm, výška 5 cm materiál: plast mix barev balení: 3 ks Stojánek se snadno udržuje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022475126 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,07 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,5 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Typ nádobí: | šálek |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
