kalíšek na vajíčko pr.5x4cm dřev.
Kód: MA-267629
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kalíšek na vajíčko pr. 5 x 4 cm, dřevěný. průměr: 5 cm výška: 4 cm materiál: dřevo Kalíšek na vajíčko je velmi praktický pomocník v každé domácnosti při servírování na měkko uvařených vajec. Díky jeho tvaru vajíčko krásně drží v kalíšku a snadno se konzumuje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8590419108241 |
| Hloubka přepravní: | 5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,027 kg |
| Objem přepravní: | 0,1 dm3 |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
