kamenec hlinitodraselný 300g
Kód: MA-277003
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kamenec hlinitodraselný 300 g. hmotnost: 300 g Používá se zejména na praní střev při domácích zabíjačkách a k činění kůží.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8595119100052 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,3 kg |
| Objem přepravní: | 0,429 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
