Společnost Victorinox je největším výrobcem nožů a nářadí v Evropě. Úspěch nožů Victorinox spočívá v jejich kvalitě, ceně jejich bezvadné funkčnosti a mnohostrannosti. Kapesní nůž Victorinox Swiss Charp     Velký nůž     Malý nůž     Kleště se štípačem a nástrojem na lemování drátů     Pilka na dřevo     Odstraňovač šupin s měřítkem (v cm a palcích) a háčkem na vyvrhnutí     Pilka a pilník na kov s pilníčkem na nehty     Nůžky     Vývrtka     Jemný šroubovák     Křížový šroubovák     Zvětšovací sklo     Víceúčelový háček     Otvírák na lahve se šroubovákem     Otvírák na konzervy se šroubovákem     Odstraňovač izolace z drátů     Dlátko     Výstružník     Průbojník     Pinzeta     Párátko     Tlakové kuličkové pero     Mini šroubovák     Nerezový špendlík     Očko na šití     Kroužek na klíče délka 91 mm vyjadřuje délku zavřeného nože


Zákazníci ke zboží zakoupili

Provozovatel webu, Roman Haering - Kuchyňské Potřeby, se sídlem Nám. 17. listopadu 298, Příbram, 261 01, IČ: 48565164, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

E-shop funguje i během karanteny, zboží odesíláme bez zpoždění. Zároveň jsme na doporučení vlády ČR omezili možnosti dobírky. Děkujeme za pochopení.