kapesníčky VELVET classic, 3vrstvé, 10x10ks
Kód: MA-824474
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kapesníčky VELVET classic, 3vrstvé, 10 x 10 ks. Jemné hygienické kapesníky Velvet classic se skládají ze tří vrstev měkkého papíru. Kombinace pěti optimistických vzorů s designem přinášejícím pozitivní emoce, a s klipem, který se pohodlně otevírá, získá uznání i u těch nejnáročnějších zákazníků, kteří si, kromě praktických vlastností, cení i elegantního vzhledu. Nové kapesníky Velvet classic mají výjimečný, jemný vzor na okraji kapesníku s motivem květin, díky čemuž je kapesník ještě měkčí. Výrobek má atest PZH.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 5901478007445 |
| Hloubka přepravní: | 27 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,19 kg |
| Objem přepravní: | 1,4175 dm3 |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
