karafa skleněná 250ml MISURA
Kód: MA-326930
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Karafa skleněná 250 ml, MISURA. objem: 250 ml Skleněná karafa MISURA je vhodná nejen k servírování vína, ale i jiných nápojů jako je džus nebo minerálka. Karafa je vhodná do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| EAN: | 8001133841500 |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Objem přepravní: | 0,931 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 19 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
