karafa skleněná 500ml LUMINARC
Kód: MA-287388
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Karafa skleněná 500 ml, LUMINARC. objem: 500 ml Skleněná karafa A VIN je vhodná pro podávání vína, studených limonád, džusů a ostatních nápojů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| EAN: | 8590419035684 |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Objem přepravní: | 1,65 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 16,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
