karafa skleněná 1000ml BACCHUS
Kód: MA-287390
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Karafa skleněná 1000 ml, BACCHUS. objem: 1000 ml výška: 26,5 cm materiál: sklo Karafa BACCHUS je čirá skleněná karafa s vyznačenou orientační ryskou 1 l,. Karafa je vhodná pro domácnost i do gastra.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.97 kg |
| EAN: | 4606065038994 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,97 kg |
| Objem přepravní: | 3,2065 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 26,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
