kartáč blátový 15cm 3616/766
Kód: MA-379932
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáč blátový 15 cm. Tvrdý kartáč pro odstranění hrubých nečistot z obuvi.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8593534360211 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,092 kg |
| Objem přepravní: | 0,4026 dm3 |
| Šířka přepravní: | 4,4 cm |
| Výška přepravní: | 6,1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
