kartáč koupelový COLOR 38cm 3503
Kód: MA-379025
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáč koupelový COLOR 38 cm 3503. Jedinečný a užitečný pomocník do koupelny. Masážní a čistící kartáč navrátí unaveným nohám svěžest, obrousí odumřelou kůži a prokrví dolní končetiny.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8593534350007 |
| Barva: | hnědá |
| Délka: | 38 cm |
| Hloubka přepravní: | 39 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,114 kg |
| Objem: | 0 l, 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,88725 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 6,5 cm |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
| Zařazení - čistící prostředky: | smetáky a kartáče |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
