kartáč na demižony ohnutý
Kód: MA-330508
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáč na demižony ohnutý. - kartáč se silnými štětinami je určen k mytí demižonů - díky zahnutému tvaru umožňuje dosáhnout míst nepřístupných pro běžný kartáč - pohodlná rukojeť a zpracování kartáče zaručují dobré výsledky při čištění - drát, na kterém jsou štětiny umístěny, je pružný, díky čemuž se nerozlomí vlivem ohybu a usnadňuje proces důkladného čištěníDoplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 5908277701543 |
| Délka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,123 kg |
| Objem: | 0 l, 0 ml |
| Objem přepravní: | 10,804 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 18,5 cm |
| Výška přepravní: | 73 cm |
| Zařazení - čistící prostředky: | univerzální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
