kartáč na demižony pr.8cm S
Kód: MA-379934
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
průměr: 8 cm Speciální kartáč umožňuje důkladné mytí vnitřních stěn a záhybů větších nádob či demižónů s malým svrchním otvorem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8593534250130 |
| Délka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 78 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,11 kg |
| Objem: | 0 l, 0 ml |
| Objem přepravní: | 2,3595 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 5,5 cm |
| Výška přepravní: | 5,5 cm |
| Zařazení - čistící prostředky: | na nádobí |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
