kartáč na deskové radiátory pr.5,5x77cm
Kód: MA-379019
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáč na deskové radiátory pr. 5,5 x 77 cm. průměr: 5,5 cm délka: 77 cm Kartáč vhodný pro čištění deskových radiátorů a dalších hůře přístupných míst.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8593534482746 |
| Délka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,079 kg |
| Objem: | 0 l, 0 ml |
| Objem přepravní: | 4,992 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 78 cm |
| Zařazení - čistící prostředky: | smetáky a kartáče |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
