kartáč na dětské lahve pr.6cm 4429
Kód: MA-379051
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáč na dětské lahve pr. 6 cm. Kartáč pro čištění lahví a saviček. Extra široký kartáč umožní důkladné vyčištění lahví.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8593534441385 |
| Hloubka přepravní: | 6,1 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,036 kg |
| Objem přepravní: | 1,26514 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6,1 cm |
| Výška přepravní: | 34 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
