kartáč na lahve pr.5cm 2519/726
Kód: MA-379041
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáč na lahve pr. 5 cm. Kartáč na láhve, díky němuž snadno vyčistíte špínu nejen z pitné láhve, ale jeho užitečnost a univerzalitu oceníte také v kuchyni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8593534440159 |
| Hloubka přepravní: | 5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,025 kg |
| Objem přepravní: | 1 dm3 |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 40 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
