kartáč na láhve pr.5cm EXLUSIVE
Kód: MA-267447
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáč na láhve pr. 5 cm, EXLUSIVE. průměr: 5 cm výška: 42 cm barva: modro - bílá Kartáč na lahve EXCLUSIVE s měkčenou TPR rukojetí. Kartáč je ideální na čištění lahví.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022412251 |
| Hloubka přepravní: | 41 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,071 kg |
| Objem přepravní: | 1,025 dm3 |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
