kartáč na láhve s molitanem pr.5,5cm
Kód: MA-267412
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáč na láhve s molitanem pr. 5,5 cm. průměr: 5,5 cm výška: 40 cm Kartáč na lahve BRILANZ má ergonomickou protiskluzovou rukojeť, bílé štětiny s barevnou houbičkou. Vhodný je zejména k mytí sportovních lahví s širším hrdlem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8591022602706 |
| Hloubka přepravní: | 40 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,055 kg |
| Objem přepravní: | 1,96 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
