kartáč na lahve s molitanem pr.6cm
Kód: MA-379030
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáč na lahve s molitanem pr. 6 cm. Kartáč lahvový se skvěle hodí na čištění vysokých nádob s těžko přístupným dnem. Štětiny jsou vyrobeny z velmi pevného a odolného nylonu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8593534460089 |
| Hloubka přepravní: | 1,4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,033 kg |
| Objem přepravní: | 0,0588 dm3 |
| Šířka přepravní: | 1,4 cm |
| Výška přepravní: | 30 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
